Naruto Recenze

4. února 2011 v 10:06 | Juju.Lůca |  Informace
Jednou ve vesnici ninjů je přepadl liščí démon.A v téhož noci se narodil malý chlapec,který se jmenoval Naruto.Lidé z vesnice Naruta nenávidí kvůli tomu,že má v sobě zapečetěného Devítiocasového démona, který byl zapečetěn Čtvrtým Hokagem. Naruto vyrůstal bez svých rodičů.
Postupem času už bylo Narutovi 12 let a tak chodil do školy ninjů,kde ho učil učitel Iruka s ostatními dětmi. Naruto si přeje ,že jednou se stane opravdovým Hokagem. Jednou měli dělat klona,který byl za zkouškou z maturity a Naruto jako jediný neprošel.Teprve až Naruto jednou bojoval tak uděl klona tak jak by měl být.Učitel Iruka Narutovi řekl,že prošel Ninjovkámi ukážkami.
Po složení Ninjovských zkoušek byl Naruto zařazen do tříčlenného týmu spolu se Sakurou aSasukem.Jejich skvělým učitelem byl Hatake Kakashi, který na jejich společné schůzky chodí vždycky pozdě.
Po složení Kakashiho zkoušky (Kakashiho "Tréninkem o přežití" zatím ještě nikdo předtím neprošel) se stali všichni tři oficiálně Geniny.Poučení pro Kakashiho zkoušky bylo to, že budou pracovat jako tým,tak jedině se stanou silnějšími než-li kdyby bojoval sám
za sebe
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tady?

Ano
Ne
Nevím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama